komiks Off-White - KAPITOLA 2. - Les hříšníků (4. část překladu)

28. srpna 2014 v 11:36 | Crazy Girl |  Off-White (překlad)
Kapitola druhá - Les hříšníků


Othala: "Raigho, z toho se jen tak nedostaneš! Kdo je ten kluk? Víš, že vlci nemají modré oči! Má... má něco do činění s bílým duchem? Prosím, řekni mi to. Chci vědět, kdo se putuluje na mém území."
Raigho: "Není to tak jednoduché. Nejsem si jistý, kdo Iki opravdu je."
Othala: "Tak mi řekni, co víš."
Raigho: "Všechno to začalo před třemi lety..."
Raigho: Zima toho roku byla velmi krutá. Jen já a Jera, ze smečky, jsme se jako jediní vrátili... a naši mladí. Bohužel jsme neměli štěstí. Sněžilo bez přestávky po mnoho týdnů a mráz pomalu vysával život z našich dětí. Jediný, kdo přežil... byla Isa.
Raigho: Cestovali jsme přes nekonečné vánice doufající, že najdeme něco k jídlu, když jsme jednoho dne uviděli něco... neobvyklého... Nejprve jsme slyšeli hlasité zadunění a pak jsme viděli podivný, pronikavý paprsek na zatažené obloze. Když jsme se šli podívat, uviděl jsem ho... osamělé vlče uprostřed ničeho. Vzhlédl a... já nevím, ale vypadalo to, že se mraky na noční obloze rozestoupily... Od té doby se ani jediná vločka nedotkla země...
Raigho: Takhle jsme se setkali s Ikim. Byl tak malý a osamělý... vůbec nevím, jak se tam dostal. Nebyly tam žádné vlčí stopy. Jenom tam tak osaměle seděl. Co jsme měli udělat? Vzali jsme ho k sobě. Sám by tam umřel.
Iki: *funí*
Raigho: Uplynul rok... a my jsem Ikiho a Isu vychovávali jako sourozence. Byli jsme šťastní, i když se Jera hodně změnila poté, co ztratila své milované mladé a nikdy nebyla schopná zcela přijmout svého nového syna...
Raigho: A pak, před dvěma lety, jsme našli Feha a Geba, kteří se od vás rozdělili při sněhové bouři. A to je celý příběh naší smečky.
Othala: "Pamatuje si Iki něco z té noci?"
Raigho: "Nemyslím si to. Zatím neprokazuje žádné známky... A to je také důvod naší cesty. Chci Ikimu ukázat někoho, kdo... no... toho ví hodně o duších..."
Othala: "Kdo to je?"
Raigho: "Eh... Obávám se, že ti to nemůži říct, Othalo..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama