Vrahova holka - KAPITOLA PRVNÍ - Jeff a Killer

1. června 2014 v 11:48 | Crazy Girl |  Vrahova holka
Tak vám sem dávám první kapitolku. Doufám, že se bude líbit :-)
PS: Omlouvám se za ten stupidní název, ale nic jinýho k tomu nepasovalo XD

KAPITOLA PRVNÍ
Jeff a Killer

Bylo pozdě v noci a já se procházel lesem. Bylo to temné místo - každou chvíli někde něco spadlo či zašustilo a člověk se nemohl zbavit pocitu, že ho někdo pozoruje. Líbilo se mi to.
Po nějaké chvíli procházky jsem zahlédl, jak se přede mnou mezi stromy rýsuje čísi postava. Normální člověk by se teď vyděšeně zastavil a čekal, co se bude dít dál, ale já ne. Já strach neznám.
"I see you went to a smaller beautiful walk (Vidím, že sis vyšel na menší nádhernou procházku)," ozval se čísi hlas. Vycházel z postavy, která se ke mně neúprosně blížila stejně rychle, jako já k ní. Byl chladný a zněl jako hlas šílence. A taky že byl. Tenhle hlas jsem znal až moc dobře.
Zastavil jsem se na malé mýtině osvětlenou světlem dorůstajícího měsíce. Moje havraní vlasy se při tom zaleskly.
"Neříkej mi, že ty tohle neděláš každou noc," ušklíbl jsem se a rozložil ruce na prsou.
"True (Pravda)," odpověděla postava a došla na mýtinu, kde měsíc odhalil její tvář. Byl to muž. Měl černé, rozcuchané až k ramenům dlouhé vlasy, které se narozdíl od těch mých vůbec neleskly, tvář byla mrtvolně bledá, oči modré, černě ohraničené a bez víček a ústa vyříznutá od ucha k uchu do (pro značnou spoustu lidí děsivého) úsměvu.
"Zdravím, Jeffrey, dlouho jsme se neviděli," pozdravil jsem a v mých očích se objevila zlověstná radost.
"I did not expect you here. I thought that you go into town and someone out there will tell whether he goes to sleep... (Nečekal jsem tě tu. Myslel jsem, že si zajdeš do města a někomu tam řekneš, ať jde spát...)," řekl a jeho šílené oči se upíraly do těch mých. Byl jsem na to zvyklý.
"Neměl jsem náladu," odpověděl jsem.
"And it was also the reason why you two years ago did not kill that girl? (A byl to taky ten důvod, proč jsi před dvěma lety nezabil tu holku?)."
Já ho snad zabiju! Před dvěma lety jsem na hřbitově potkal jednu holku. Měl jsem v plánu ji zabít, ale něco mi v tom bránilo... a tak jsem ji unesl. Po několika týdnech mi ale utekla. Tu noc jejího útěku jsem si uvědomil, že i když jsem zabiják, nejsem úplně bez citu. A když se potkám s někým, koho jsem dlouho neviděl, tak musí otočit řeč zrovna na ní!
"O ní se už nikdy ani slovem nezmiňuj!" zavrčel jsem. Tohle mě dopálilo.
"What? You look as if I said something about her nasty and you cared about her (Copak? Tváříš se, jako kdybych o ní řekl něco hnusnýho a tobě na ní záleželo)," usmál se.
"Já nejsem úplně bez citu. Já byl k vraždění vychovanej, takže pořád v sobě tu malou špetku dobroty mám. Kdežto tobě málem shořel mozek, takže necítíš nic." To byla pravda. Můj otec ze mě vychoval zloděje a ze mě se o pár let později stal vrah. Kdežto tady Killer byl vždy hodným klukem, doku se mu nestala nehoda, při které přišel o rozum, takže se z něj stala smrtelně nebezpečná bestie... mnohem, mnohem větší, než ze mě.
"True. But let's face: did you like it when she cried and begged for mercy. Deep down you're just like me... (Pravda. Ale přiznej si: líbilo se ti, když plakala a prosila o slitování. Kdesi hluboko jsi stejný jako já...)"
"Ne. Nejsme stejní," řekl jsem chladně. V jeho očích se poprvé objevila zloba. Moc dobře jsem věděl, že má chuť mě zavraždit. "No nic. Už musím jít. Tak go to sleep," řekl jsem stále klidným hlasem a otočil se. To byla chyba. Jakmile jsem se otočil, uviděl jsem ji. Mladá, přibližně stejně vysoká, k smrti vyděšená dívka s vlasy dlouhými až k pasu.
Jakmile mě uviděla, zděšeně se přitiskla ke stromu.
Otevřel jsem oči. Nebyl jsem v lese ale u sebe doma v posteli. Posadil jsem se a přiložil si dlaň na čelo. Podobné sny jsem míval od jejího útěku, ale ještě nikdy nebyly s Killerem. Ach jo, proč na ni musím pořád mylset?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 1. června 2014 v 12:36 | Reagovat

A já celou dobu myslela, že je to skutečnost :D :D
Líbilo se mi, že Killer mluvil anglicky, ale nejde mi do hlavy, že rozuměl češtině :D :D :D Nojo ve snu se může stát cokoli :D :D Moc se těším na další kapitolu :) :)

2 Crazy Girl Crazy Girl | E-mail | Web | 1. června 2014 v 12:47 | Reagovat

[1]: Máš pravdu, ve snu se může stát cokoliv XD A jsem ráda, že se kapitolka líbila :-)

3 J J | 6. října 2015 v 17:55 | Reagovat

Připadá mi to jako moc okopírované z Creepypasty... A ještě si vybrat tu nejznámější... :/
Rád bych ale upozornil na otřesné chyby v anglické gramatice.

1) "I see you went FOR a smaller walk."
2) "I thought that you WENT intoTHE town and TELL SOMEONE OUT THERE TO GO TO SLEEP."
3) "And WAS THAT also the reason why you did not kill that girl TWO YEARS AGO?"
4) "What? You look as if YOU CARED FOR HER AND I said something NASTY ABOUT HER."
5) "True. But let's face IT: You LIKED it when she cried and begged for mercy. Deep down you're just like me...

Buďto nepřekládej v Google překladači, nebo věz, že anglická gramatika je o dost odlišná od té české ;)
(Studuju angličtinu na plný úvazek už čtyři roky, nepíšu blbosti :) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama