Vrahova holka - KAPITOLA DRUHÁ - Noční vycházka a překvápko

1. června 2014 v 14:47 | Crazy Girl |  Vrahova holka
Tak a máme tady další kapitolku, když se vám ta první tolik líbila :-), snad se bude líbit i tahle ;-)

KAPITOLA DRUHÁ
Noční vycházka a překvápko

Možná bych si měl na chvilku někam vyjít, pomyslel jem si. Chjo, proč jsem musel hledat krásné dívky zrovna na hřbitov? No, nesmím si to vyčítat. Nemohl jsem vědět, že tam bude, a že na mě udělá takový dojem, že ji ani nezabiju. Jedna část mě byla zklamaná z toho, že jsem ji potkal, ta druhá je zase ráda, protože na ni mám vzrušující vzpomínky.
Oblékl jsem si džínsy, tmavě modré triko, které pasuje k mým očím, koženou černou bundu, obul si černé boty a vyšel. Přivítal mě lehký, chladný vánek a jasný svit dorůstajícího měsíce. Vydal jsem se směrem k městu. Ne, do lesa nepůjdu, chci být sám sebou a nemyslet na ni.

Ani nevím, jak dlouho jsem se potuloval městem, ale zjevně od procházky uběhlo několik hodin. Vůbec jsem se nechtěl vrátit, nechtěl jsem spát.
Vzápětí jsem za sebou něco zaslechl. Znělo to, jako kdyby někdo rozbil sklo. Ano, tenhle zvuk znám příliš dobře, když už od mala kradu.
Otočil jsem se a zahnul za roh. První, co jsem spatřil, byly dveře nějakého krámku, které byly otevřené a v (docela) malém okénku byla díra.
Byl jsem zvědavý. Sklonil jsem hlavu (jenom tak pro případ, že by mě zachytila kamera) a vešel. Když jsem byl mezi dveřmi, zvedl jsem ji. Spatřil jsem osobu, jak stojí u pultu a vykrádá pokladnici. Postava na sobě neměla nic, čím by se mohla alespoň trochu skrýt (kapuce, nějaká maska, prostě nic), a tak jsem velice rychle poznal, že se jedná o ženu, což je velmi neobvyklé, protože krádeže jsou většinou chlapská záležitost (omlouvám se všem ženám, které kradou, ale tak to prostě je).
Žena měla dlouhé vlasy, které končily u lopatek. Ve světle měsíce šla poznat i jejich barva: černá s červenými melíry. Byla oblečená do riflí a tenké černé mikiny.
Opřel jsem se o zeď a založil ruce na prsou. Nevěděla o mně.
"Na tvém místě bych se lépe maskoval," ušklíbl jsem se. Prudce se otočila a já spatřil její tvář. V příštím okamžiku mě zaplavil šok a překvapení. Tuhle tvář jsem znal. Ne. Tohle nemůže být ona!
Opřela se o pult, rozložila ruce na prsou a zlomyslně se usmála. Cože? Zlomylsně? Tohle skutečně nemůže být ona.
"Ale, ale. Jeff - fanoušek Jeffa The Killera." I přes své překvapení a šok jsem se musel tomuhle zasmát. Možná, že se změnila k nepoznání, ale smyls pro fóry jí zůstal.
"Ale, ale. Moje bývalá princezna a vykrádá krámek," opáčil jsem. Tentokrát to byla ona, kdo se zasmál. Okamžitě jsem si vzpoměl na ty dny, kdy ona ještě netušila, co jsem vlastně zač. Vzápětí jsem si uvědomil, že už nejsem ani z daleka v tom šoku, ve kterém jsem byl před tím.
Zakroutila hlavou a s úsměvem přešla ke mně. Za ty dva roky docela vyrostla: když byla ještě obětí, byla o něco menší jak já, ale teď byla stejně vysoká.
"Jak je to dlouho, kdy jsme se naposledy viděli?" zeptala se se stálým úsměvem.
"Celkem dva roky, princezno," odpověděl jsem a něžně ji pohladil po tváři. Čekal jsem, že se zachvele, ale nic takového se nestalo. No jo. Měl jsem s tím počítat.
"Vážně? Já bych řekla, že to byla mnohem delší doba," řekla a položila mi ruce na ramena. Stály jsme teď proti sobě docela blízko. V příštím okamžiku jsme se střetli v něžném polibku. Ah, jak mě chyběli její rty. Tomu říkám přivítání.
"Neměli bychom tady postávat. Aby nás nechytili," zašeptal jsem, když jsme se od sebe odlepili.
"Máš pravdu," řekla a usmála se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 2. června 2014 v 17:09 | Reagovat

You kidding me..?? :D :D
Tak to je síla, jsem nečekala, že mu bude tak vstřícná :D :D Těším se na další :) :)

2 Crazy Girl Crazy Girl | 2. června 2014 v 17:25 | Reagovat

[1]: Jsem překvapila, viď? Jsem ráda, že se líbila, ale další kapitolky se jen tak nedočkáš: mám zakázanej PC a na mobilu nemůžu přidávat články:-(

3 Kačíí Kačíí | Web | 3. června 2014 v 17:43 | Reagovat

[2]: Však já si počkám :) :)

4 Crazy Girl Crazy Girl | 3. června 2014 v 20:40 | Reagovat

[3]: To su ráda. Ach, ješťe, že mám ten mobil, bez něj bych to nepřežila XD

5 M M | 10. května 2016 v 21:28 | Reagovat

[4]: Ti to nějak trvá :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama