Černý pes - KAPITOLA TŘETÍ - Vražda na hřbitově

28. června 2014 v 19:16 | Crazy Girl |  Černý pes
Tak a máme tady další kapitolku. Prejem pekné čítanie XD
UPOZORNĚNÍ: Je tam KREV!!!!

KAPITOLA TŘETÍ
Vražda na hřbitově

Pohled Rosemarie:
Znuděně a trochu i naštvaně jsem v posteli ležela a lehce se mračila na temný strop svého pokoje. Proč se tolik strachuje? Vždyť to nic není, pár minut se takhle procházet po hřbiťáku! No, nesmím jí to vyčítat. Ona se narozdíl ode mne nedíva na horory od devíti let, takže...
Přestala jsem nad tím vším dumat a podívala se na mobil. Za čtvrt hodiny má být půlnoc.
Asi tam fakt půjdu, pomyslela jsem si, vylezla z postele, převlékla se do riflí, černého trička, tenké mikiny a obula si bílé tenisky. Pomalu a tiše jsem se vykradla z bytu a vyšla z paneláku.

Na hřbitově bylo opravdu krásně. Pomalu jsem se procházela mezi náhrobky a naslouchala krásnému, temnému, strašidelnému a téměř hmatatelnému tichu. Ticho záhy přerušilo bimbání kostelních hodin, které hlásaly, že za pět minut bude půlnoc.
Zastavila jsem se a zadívala se na temně modročernou oblohu. Temné mraky ustoupily a odhalili nádherný měsíc, který přímo magicky osvítil hřbitov.
Najednou mě kdosi nečekaně zezadu chytil za krk. Bylo to tak silné sevření, že jsem se skoro vůbec nemohla nadechnout.

Pohled autor:
Bylo brzy ráno a na osamělém hřbitově šli dva mladí lidé. Právě na hrob svého příbuzného položili velkou kytici.
"Škoda, že už tu s námi není," povzdychl si černovlasý mladík.
"Byl to nejlepší bratr, jakého jsem kdy měla..." dodala sklesle blondýna. Mladík jí konejšivě položil ruku na rameno, oba dva se otočili a vydali se směrem vem ze hřbitova.
"Co já bych dala za to, kdybych mohla cestovat v čase."
"Vsadím se, že je pořád s tebou," řekl jí mladík a mile se na ni usmál. Dívka mu úsměv oplatila. Náhle se ale zastavila a upřela pohled na něco vedle sebe.
"Co je to támhle?"
Mladík se zastavil a podíval se směrem, kterým se dívala jeho přítelkyně. Několik metrů od nich cosi leželo v trávě.
"Já nevím," řekl.
"Jdu-jdu se tam podívat..." vykoktala dívka a šla se tam podívat. Už byla necelý metr od té věci, když v tom se zastavila, rukama si zakryla ústa a začala ječet. Mladík k ní zděšeně přiběhl.
"Co je?! Co se děje?!" zeptal se jí a v očích měl strach. Ona ho objala a zabořila mu uplakaný a vyděšený obličej do ohybu mezi krkem a ramenem. Chlapec se podíval na tu věc před nimi a z hrdla mu málem unikl výkřik. Před nimi leželo mrtvé tělo jakési dívky.
Mladík se lehce odtáhl od své přítelkyně, zadíval se do jejích modrých očích a řekl, ať zavolá policii. Dívka přikývla, poodběhla kousek dál a vytáhla z kapsy mobil. Mladík si k mrtvole přisedl a vyděšenýma očima si jí prohlížel. Dívka měla černé vlasy, dokořán otevřené modré oči, ze kterých doslova čišel strach. Kůže pod nimi byla lehce seschlá, jako kdyby před smrtí plakala, otevřená ústa byla od krve, měla podříznuté hrdlo a pravé zápěstí.
"Panebože..." vydechl mladík, když se na tu hrůzu díval.

Pohled Elena:
Probudila jsem se a protáhla se. Krásně se mi spalo.
"Rose?" zeptala jsem se, zvedla se na matraci a zadívala se na postel vedle sebe. Rose tam nebyla. Asi už vstala. Svlékla jsem se, vysprchovala se, oblékla se, učesala jsem si svoje lehce kudrnaté, tmavě zrzavé vlasy, nasnídala se, vyčistila si zuby a pak jsem si zapla televizi, abych stihla ranní zprávy. Naskytl se mi šok. Před chvílí našli na hřbitově moji kamarádku. Mrtvou! měla podříznuté hrdlo a zápěstí a policie dokonce diasgnitokovala stopy po škrcení, provazech na zápěstí a lepícího materiálu na ústech, takže se zdá, že pusu měla zalepenou nějakou lepící páskou.
Do očí mi vhrkly slzy a já televizi okamžitě vypla. Tak ona přece jenom neodolala touze po dobrodružství a šla na hřbitov... a ona tam zemřela...

Takhle nějak měla Elena vypadat. Toho tetování na obličeji si nevšímejte, použila jsem upírku Neferet ze Školy noci XD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 1. července 2014 v 13:23 | Reagovat

Ale já Rose měla ráda... Chudák, jsem zvědavá co s tím Elena bude dělat, teda jestli něco bude dělat XD XD A kdo jí zabil.?? Takových otázek ty jo, těším se na další :D :D

PS: U mě na blogu probíhá kontrola affs, tak se zapiš jestli chceš.. :) ;)

2 Crazy Girl Crazy Girl | E-mail | Web | 1. července 2014 v 14:21 | Reagovat

[1]: Kdo ji zabil? Obávám se, že se to dozvíš na konci druhého dílu XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama