Vrahova oběť - KAPITOLA SEDMÁ - Touha po domově

6. května 2014 v 19:24 | Crazy Girl |  Vrahova oběť
Zdravím. Lidi, hrozně se vám omlouvám za svou nepřítomnost, ale jaksi se mi nechtělo psát. Jako omluvu vám sem dávám další kapitolu "Vrahova oběť". Snad se bude líbit :-). Přeji pěkné čtení ;-).

KAPITOLA SEDMÁ
Nový život.

Je to už přesně týden, co mě Jeff unesl. Ukázalo se, že se ve skutečnosti jmenuje Erik, ale i tak mu říkám Jeff. Co po mně chce jsem nezjistila. Chová se ke mně tajemně a tak dále, ale zase mi v domě povolil všechno. Tedy kromě telefonování a čtení jedné červené knížečky (zjevně jeho deníku). V podstatě chtěl, abych se tu chovala jako doma. Ale jestli si myslel, že se mi tu s ním bude líbit, tak to se pletl. Vůbec se mi tu nelíbilo. Pravda, nábytek tu byl doslova geniální a měl tu i věci mého oblíbeného žánru (hororové knihy, filmy, komiksy, atd...). Ten důvod byl on. Za tu dobu, co tu jsem, se mi během nějaké té činosti stihl přikrást zezadu, políbit na krku (přičemž jsem se vždycky děsně lekla) a pokusit se mě svést. To se mu nepovede, to tedy ne. Na to ať raději zapomene.
Právě jsem byla v jeho obýváku a přemýšlela, co budu dělat. Nic mě ale nenapadalo. Sedla jsem si na jeho "geniální" gauč a podívala se z okna na nebe. Nevím co, ale něco mě donutilo vžít se do minulosti. Místo stěny, topení, dvou oken a nebe za nimi jsem viděla sebe a svou rodinu. Viděla jsem se, jak rybařím z dědou, jak jsem s tátou na procházce, jak vymýšlím našemu psovi (který tu s námi už není) jméno, jak se seznamuji se svou nejlepší kamarádkou, jak vidím svoje první dva horory, jak k Vánocům dostávám svoje vysněné knížky...prostě všechny šťastné vzpomínky.
Začaly mi z očí téct slzy a já si poprvé v životě uvědomila, že rodinu mám ještě radši, než jsem si myslela.
"Chci domů..." zašeptala jsem mezi vzlyky. Dveře Jeffovi ložnice (ve které musím, bohužel, spát i já) se otevřely. Slyšela jsem, jak ke mně Jeff míří. Zjevně pro tuto chvíli chce, abych o něm věděla, nýbrž se ke mně vždycky připlíží jak kočka.
Sedl si na gauč vedle mě. Otočila jsem se k němu, bleskurychle ho objala a nechala ho, aby mě objal kolem pasu. Ne, že bych si ho nějak zamilovala, ale já prostě pozřebovala obejmout. V téhle chvíli bych objala kohokoliv: Jeffa, vraha, divoké zvíře, nějakou hnusnou a smrtelně nebezpečnou zrůdu, prostě kohokoliv.
Jeff mě konejšivě hladil po zádech. Ach jo, proč je jen takovej hajzl? Bejval by z něj byl úžasnej kluk. Jenže on ne. Ta jeho něžnost a milost je jen lež a mě to hrozně bolí. V jednom mám ale jasno: jestli chci ještě zažít ty šťastné chvilky, musím se odtud dostat. A to co nejdřív.

PS: Omlouvám se, že je to tak krátké.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 9. května 2014 v 15:59 | Reagovat

Omluva se přijímá :D :D :D Ne sranda :D
Ten jeff je tak.... no napůl zlej a napůl hodnej, co vlastně po ní chce.?? Moc se těším na další kapitolu :) :) a omlouvám se, že jsem tedn nekomentovala, ale nemohla sem na PC, ale předchozí kapitoly jsem už okomentovala, tej ještě to ostatní .D :D Piš. Piš. Piš. :D

2 Crazy Girl Crazy Girl | 9. května 2014 v 16:28 | Reagovat

[1]: Já vím, že jsi nemohla na PC, četla jsem to v tvém článku XD. Co po ní chce? V Osmé kapitole se to naše hrdinka pokusí vyšmejdit, ale nepovede se. V Devítce jí to Jeff ukáže sám XD

3 Kačíí Kačíí | Web | 9. května 2014 v 18:05 | Reagovat

[2]: V tom případě šup sem s devítkou :D :D Fakt mě to zajímá, protože mi to nejde do hlavy :D :D

Jo a koukla jsem se na to video na youtube o Jeffovi, a páni, a pak jsem se koukla od toho samýho na Michaela nebo co to bylo, nevím jestli jsi to viděla, ale jak tam ta ženská leze po čtyřech po schodech, jak vyslovila dábel o půlnoci, to je hnusný, se setrou jsme se tady klepali, no a myslím si, že dneska jen tak neusnu, proč zrovna já..?? :D :D

4 Crazy Girl Crazy Girl | 9. května 2014 v 23:05 | Reagovat

[3]: Ano, tu holku posedlou ďáblem jsem viděla a i když jsem se zas tak moc nebála, i tak musím říct, že je to drsný XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama