Vrahova oběť - KAPITOLA DVANÁCTÁ - Ztracená

22. května 2014 v 16:04 | Crazy Girl |  Vrahova oběť
Tak, a máme tu poslední kapitolku. Já vím, i mě je to líto, že se s ní musíme rozloučit, ale jednou to prostě přijít muselo. Ale nezoufejte! I když je tohle poslední kapitolka, ještě nás čeká epilog, takže to (zatím) konec není :-)

KAPITOLA DVANÁCTÁ
Ztracená

Procházela jsem se tím lesem, do kterého jsem se nešťastnou náhodou před pár minutami vběhla. Chtěla jsem se vrátit do toho města a požádat tam někoho o pomoc. Zároveň jsem se ale chtěla vyhnout Jeffovu domu a toho stromu, na kterém byl Jeffův vzkaz, že si mě najde.
Rozhlížela jsem se, jestli jsem se nevrátila k tomu stromu, když v tom... ale ne. Ne! Ne, já... vždyť já... já stojím přímo vedle něj!
Srdce se mi okamžitě rozbušilo a já začala ustupovat. Ano, to je ono. Vrátím se zpátky a zkusím to jinudy. Sotva jsem se ale otočila, ozval se vedle mě hlas, který mě zastavil.
"Věděl jsem, že tě tady najdu."
Pomalu jsem se otočila a... a do prdele. Jeff.
Jeff se pomalu dal do pohybu. Já přesně v té chvíli začala rychle ustupovat. Užuž jsem začínala přemýšlet o tom, že bych se asi měla dát na útěk, když v tom jsem narazila na strom. Zmocnila se mě panika. Jeff byl teď necelý metr ode mě. A v příštím okamžiku mě přitiskl ke stromu.
"Jeffe... prosím..." zašeptala jsem. Na víc jsem se nezmohla. Srdce mi hrozně bušilo a já ho očima prosila o slitování. Jenže nevypadal na to, že by mě chtěl ušetřit. Z jeho očí sršela jen zlomyslnost a škodolibost. Líbilo se mu, že mě vidí vystrašenou.
"Je mi líto," ušklíbl se, "ale sama sis to zavařila. A ty moc dobře víš, že to, co si nadrobíš, si musíš také sníst..."
Záhy jsem si všimla, že se několik metrů za námi opírá o strom čísi postava. Zaostřila jsem. Byl to muž. Vě světlu měsíce jsem poznala, že má černé vlasy, které spdají k ramenům, smrtelně bledou tvář, modré zvířecí oči bez víček a rudá ústa vyříznutá do úsměvu. Hned jsem poznala, kdo to je. Jeff The Killer.
Chtěla jsem svého "bývalého miláčka" upozornit, že námi stojí Jeff The Killer (ne, že bych ho měla ráda, ale když zemře on, zemřu i já, a to se mi zrovna nechce), ale než jsem to stačila udělat, můj "bývalý" mi sáhl do pochvy a vrazil mi kudlu do břicha. Pocítíla jsem ukrutnou bolest a v příští vteřině jsem cítila chuť krve vesvých ústech, ze kterých se mi vynořil rudý pramínek.
"Vážně mě velice mrzí, že musím zabíjet takovou krásku," řekl, vytáhl mi kudlu z břicha a poodstoupil. Podlomily se mi nohy a já se ocitla na zemi. Rána v břiše mě bolela, z očí se mi řinuly slzy a skaždým výdechem se mi z úst vynořil pramen krve.
Uslyšela jsem kroky. Během chvilky se vedle Jeffa objevil Killer. Jeff se k němu otočil.
"Postarej se o to, aby to princezna měly rychlý." Pak odešel.
Killer si ke mně přidřepl a svoje oči mi potěšeně zabodl do těch mých.
"Go to sleep (Jdi spát)," řekl, zvedl svůj velký nůž, na němž byl zaschlá krev, a zabodl mi ho do hlavy.
"NE!!!," vyjekla jsem a prudce otevřela. Oči jsem měla plné slz, srdce mi prudce bušilo a já se vyděšeně klepala. K mému štěstí jsem zjistila, že to všechno byla jen noční můra... že ležím v té opuštěné chatce, kterou jsem v lese našla.
Posadila jsem se, zabořila svoji tvář do klína a rozplakala se.

Takhle nějak měla vypadat tvář Jeffa The Killera. Je to fotka z trileru na film:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikča Kikča | E-mail | Web | 22. května 2014 v 18:09 | Reagovat

Kapitola je suprova, jen mě mrzí že už s tím končíš :/ Nechtěla bys napsat druhý díl? Sakra! To mi přece nemůžeš udělat ne? :-D MĚ! :-(
Ty vole já se tý fotky lekla xDDDDDDD OMG... :DD

2 Crazy Girl Crazy Girl | E-mail | Web | 22. května 2014 v 18:32 | Reagovat

[1]: Neboj, neboj, dvojku připravuji už od začátku tohohle příběhu, možná napíšu i trojku, ale to ještě zvážím. Jinak jsem ráda, že se ti líbí :-)

PS: Jestli ses lekla zrovna týhletý fotky, tak si vlez sem: http://pribehy-upiru-a-vlkodlaku.blog.cz/1404/zabijak-jeff a porovnej, který obrázek je děsivější XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama