Vrahova oběť - POSTAVY

27. dubna 2014 v 17:21 | Crazy Girl
Vítejte. Lidi, musím vás zklamat, ale dneska žádná kapitola nebude. Za to tu ale pro vás mám něco o postavách. Tady to máte :-)

POSTAVY
Erik
Přezdívka: Jeff
Pohlaví: muž
Věk: 18 let
Matka: Sára
Otec: Tomáš
Sourozenci: žádní
Minulost: Erik se narodil jako všichni ostatní chlapci. Jeho matka Sára byla spisovatelka a jeho otec Tomáš nezaměstnaný psychopatický vrah, což byla věc, o které ani on, ani jeho matka nevěděli. Erik byl jako ostatní děti, ale měl v sobě něco, čím se od ostatních kluků lišil: zatímco chlapci okolo něj se holkám spíše vyhýbali, on o ně jevil velký zájem. Byl také o něco tajemnější - hrozně rád strašil své přátele.
Když mu bylo sedm let, šel do první třídy. Tam se projevily je zlostné geny, které podědil po otci. Jednou ho jeden jeho spolužák naštval a on ho zbil. Když se to dozvěděli jeho rodiče, řekl jim, že ho to mrzí, a že už to nikdy neudělá. O pár dní později se to však zhoršilo. Začal šikanovat všechny spolužáky, kteří ho neměli už od prvního příchodu do školy v lásce. Začínal dokonce i krást. Bavilo ho to, ale když doma viděla ustaraný a zklamaný obličej své matky, litoval toho.
Jednou v noci slyšel, jak se jeho rodiče hádají. Potajmu otevřel dvěře pokoje a viděl, jak stojí proti sobě a křičí na sebe. Matka křičela na otce, že by jí měl pomoct vychovat z jejího syna správného chlapce, že už ta šikaná a krádež musí přestat, kdežto otec na ní řval, že jestli nezmlkne, tak jí na místě zabije.
"Copak ti na našem synovi nezáleží?!" okřikla ho. A v tu chvíli Jeff spatřil něco, co se stalo jeho noční můrou. Otec vytáhl ze své pochvy nůž a jediným švihnutím Sáru zabil. Po této události se Erikovi obrátil život naruby. Ze samého žalu se stal somářským klukem, který už nevyhledával společnost. Pokud jeho samotu někdo narušil, vždycky s ním nějak naložil. Pokud se jednalo o dívku, slvy ji odehnal. Pokud se ale jednalo o chlapce, surově ho zbil. Postupem času se z toho však dostal. Jeho otec ho začal učit věcem, jak někomu něco provést tak, se nedalo zjistit, kdo to udělal.
Když mu bylo dvět let, dostal do srdce další ránu. Když se vracel z krádeže, viděl, jak policisté zatýkají jeho otce za vraždu 19tileté dívky. Erik nechtěl do dětského domova, a tak utekl. Našel si opuštěný dům, ve kterém se zabydlel. Živil se z kradených peněz. V patnácti letech se z něj stal vrah, stejně jako z jeho otce. Jednou, když šel do kina shlédnout nový film "Zabiják Jeff", jeho život se změnil nadobro. Začal si říkat Jeff a na svou rodinu si už ani nevzpomněl. Z filmu se naučil několik dalších způsobů vraždění, a tak byl mnohem nebezpečnější, než jeho otec.

To je vše. Jeho oběť Danielu sem dám později. Na příběch Jeffa (Erika) možná udělám taky takovou povídku, ale to ještě uvidím :-) Doufám, že jste našli pochopení, proč je Jeff takovej hajzl XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 9. května 2014 v 16:01 | Reagovat

Cože.? Chudák, achjo, doufám, že se nějak vylěčí a bude v pohodě :) ;)

2 Crazy Girl Crazy Girl | 9. května 2014 v 16:29 | Reagovat

[1]: Jo, souhlasím s tebou. I mě samé je ho líto XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama