Vrahova oběť - KAPITOLA ČTVRTÁ - Děsivá noc (2/2)

24. dubna 2014 v 18:54 | Crazy Girl |  Vrahova oběť
Tak a máte tu druhou část čtvrté kapitoly. Doufám, že jsem vás nenaštvala XD.

Užívala jsem si toho slastného pocitu. Líbal mě na rty a já mu polibek oplácela se stejnou vášní. Hořelo ve mě vzrušení a radost. Pohlcovala mě horká vlna, která byla nikoliv nepříjemná, ale naprosto úžasná.
Byla jsem tak vzrušená, že jsem ho dokonce i nechala políbit mě na krku.
Dej si pozor!
Okřikl mě můj vnitřní hlas. Musím si dát pozor, aby tady k něčemu nevědomky rodičů nedošlo...
Záhy jsem cosi ucítila. Jakýsi sladký a silný puch. Kupodivu mi byl povědomý. Jeff mi přejel palcem po pravé tváři a puch zesílil. A v tom mi došlo, co to je. Byla to krev! Mám štěstí, že jsem mu dovolila líbat mě na krku, protože jinak bych se nemohla nenápadně podívat, kdo z nás dvou tady krvácí.
"Jeffe!" vyjekla jsem, když jsem ve tmě spatřila Jeffovu ruku. Z palce a dlaně krvácel, a to fest.
Ihned mě přestal líbat na krku a rukou (samozřejmě tou, která nekrvácela) mi zacpal ústa.
"Potichoučku, princezno. Ať se tvoje máma nevzbudí," zašeptal. Pak ruku z mých úst sundal a já uchopila jeho krvácející ruku, abych si jí mohla prohlídnout. I když jsem ve tmě špatně viděla, zřetelně jsem rozeznávala krev od ruky. Vůbec to nevypadalo dobře.
"J-Jeffe, jak-jak se ti to stalo?" Opravdu by mě to velice zajímalo. Vždyť celou tu dobu se mě nepřestal dotýkat! Nebo ano? Sakra, já fakt nevím! Měla bych se při každém tom mazlení alespoň na vteřinku vrátit do reality, protože tohle už nejde. Kolikrát mi ještě něco nedojde?
"Asi jsem se pořezal o svůj kapesní nůž. Nosím ho vždy u sebe a nechávám si ho otevřený." Pohledem jsem sjela k jeho gatím...a opravdu. Z přední kapsy koukala malá čepel kapesního nožíku, která byla od krve. Sakra, je blázen?! Vždyť se mu mohlo stát něco vážnějšího!
Okamžitě jsem vytáhla tři kapesníky ze svého psacího stolu (minulý týden jsem měla rýmu a jako obvykle to trvalo jen tři dny, takže mi jich hafo zbylo) a přiložila mu je na ránu.
"O mně se nemusíš bát, princezno," ozval se a zahleděl se do mých zděšených očí. Opět se tvářil zlomylsně a pobaveně. Ne, že bych ho nechtěla u sebe mít, ale tohle na mě bylo trochu moc. Musím mu zalhat, protože jinak odtud neodejde a já asi dostanu infarkt. Tohle trošku chlapeček přehnal.
"Hele, Jeffe, asi...asi bys už měl pomalu jít. Za chvíli se vrátí táta z práce a jestli tě tady najde, bude to pěknej průšvich..." jeho úsměv se ještě více rozšířil.
"Lžeš," řekl a jeho hlas se (stejně jako výraz ve tváři) změnil v zlomylsný. A do háje. Tak tohle bude těžký. Obvykle moje lži pozná jenom moje mamka.
"Dokaž to," řekla jsem mu a kupodivu to znělo mnohem sebejistěji, než jsem se ve skutečnosti cítila.
"Ale no tak, princezno," lehce mě pohladil po tváři a upřeně se mi díval do očí, "přece nechceš, aby to špatně skončilo. Ani já to nechci." Nebezpečně mě pohladil po hrdle a já se zachvěla strachem. Snad mě nehodlá uškrtit.
"Prosím," zašeptala jsem. Nedivte se mi! Měla jsem hroznej strach, že mě tady uškrtí, když mu ještě jednou zalžu. Vděčně se na mě usmál, jeho ruka okamžitě z mého krku vysmahla a pohladila po tváři.
"Tak se mi to líbí. Zítra ve tři odpoledne se sejdeme na hřbitově, dobře?"
"Dobře." Sakra!! Proč jsem mu tohle jen odpověděla? On je snad drákula, nebo co!
"Fajn. Měj se, princezno moje," řekl a na rozloučenou mi dal pusu na rty. Pak slezl z mojí postele a vydal se směrem ke dveřím mého pokoje. Cestou se na mě ještě usmál a pak zmizel ve tmě. Úlevně jsem si lehla. Tak tohle bylo něco.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kikča Kikča | E-mail | Web | 25. dubna 2014 v 16:50 | Reagovat

Ježíš to je boží... :O škoda že ten jeff je takovej parchant... :( hned další kapcu prosím ;) :D

2 Crazy Girl Crazy Girl | E-mail | Web | 25. dubna 2014 v 17:31 | Reagovat

[1]: Máš pravdu, je to škoda, že je parchant. A neboj se, další kapča se připravuje ;-)

3 Kačíí Kačíí | Web | 9. května 2014 v 15:25 | Reagovat

Doufám, že nebude tak blbá a nepůjde tam :D :D Krásná kapitola :) :)

4 Crazy Girl Crazy Girl | 9. května 2014 v 16:36 | Reagovat

[3]: Bohužel to Jeffikovi klapne XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama