Návrch

28. dubna 2014 v 17:06 | Crazy Girl |  Ostatní
Zdravím. Jistě se teď ptáte co pro vás (podle nadpisu) mám za návrch. Ihned se rozklikněte :-)

Takže lidi, jistě vás zajímalo, co s vámi v budoucnu bude. Ano, mluvím tu o věštění. Jistě se teď ptáte: "Ty umíš věštit, nebo tu někoho takového znáš?" A odpověď zní: "Ano, umím věštit a jednoho člověka dokonce i znám. Sice ne osobně, ale i tak. A nevěštím budoucnost, spíše rady a dále také věci, které byste měli v budoucnu udělat. Přesněji řečeno, karty odpovídají na charakter a pocity. Já s kartami ale také můžu provádět mnohem více. Moje věštící karty mají název "Síla zvířat", což napovídá tomu, že rady a odpovědi dávají zvířecí spojenci. Co bych pro vás s kartami kromě věštění mohla dál udělat? Dozvíte se níže:"

Co pro vás všechno můžu vyvěštit?
Můžu vám vyvěštit nějakou radu a nebo odpovědět na věc, která vás trápí. Pokud se jedná o budoucnost, tak vám můžu vyvěštit, co budete v budoucnu potřebovat. Budoucnost vám můžu vyvěštit buďto za a) ze tří karet, nebo za b) ze sedmi karet. Tři karty vyprávějí váš život: minulost, přítomnost a teprve budoucnost. Sedm karet též nejdříve vypráví váš život (minulost, přítomnost), ale další karty vypráví o vaší budoucnosti, která se má odehrát o měsíc později.

Co ještě můžu s kartami udělat?
Dále pro vás můžu přivolat ducha nějakého zvířete, aby vám pomohlo. Např.: máte vážně nemocného dědečka. Můžete mi napat na e-mail a já přivolám Hada (znak léčitelství) a požádám ho, aby vašemu dědečkovi pomohl. Nedoufejte ale, že mi to vyjde, ještě jsem to nezkoušela. Já zatím jen věštila. Ale i tak se o to pokusím, ale nedělejte si u toho velké naděje.

Toť vše. Pokud máte zájem, napište mi na můj e-mail StevieRaeJohnson@seznam.cz. Napište mi tam otázku, z kolika karet byste chtěli vyvěštit a já ráda vyhovím. Měla bych vás upozornit, abyste svoji otázku mysleli UPŘÍMNĚ. Jo a nepovažujte mě, prosím, za čarodějku. Já se o čarodějnictví moc nezajímám a žádné čarodějné rituály neprovádím, jenom věštím :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 9. května 2014 v 18:11 | Reagovat

To musím zkusit, jdu ti napsat mail :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama